Anasayfa  |  İnsan Kaynakları  |  İletişim
 
 
 
 
Turbağ Sigorta
Ödüllerimiz
Referanslarımız
Sektöre Katkı
Yönetim Kadromuz
 


Turbağ Sigorta

 
 
Rekabet Ortamında Büyüklerin Desteği ve Turbağ Sigorta Aracılığı Hizmetleri

1988 yılından itibaren sigorta şirketlerinin kurulmasına izin verilmesiyle birlikte, bu durum sigorta şirketlerinin sayısının giderek artması rekabetinde artmasına neden oldu. Piyasa payları bu değişimden etkilenen sigorta şirketleri, değişen rekabet koşullarına ayak uydurmak zorunda kaldılar.
 
İşte bu değişim sonrasında, Turbağ Sigorta Aracılığı Türkiye'nin önde gelen Sigorta Şirketlerinin hizmet kaliteleri, güvenceleri ve uluslar arası alandaki reasürörleriyle Türk Sigortacılık sektöründe hak ettikleri yerde, lider konumundadır. Bugün büyük sigorta devlerinin tüm ayrıcalıkları tek bir çatı altında toplanabiliyor:

"TURBAĞ SİGORTA ARACILIĞI HİZMETLERİ LTD. ŞTİ."
 
 
Her Geçen Gün Güven...
Merkezi İstanbul'da bulunan ve diğer büyük şehirlerde yapılanma çalışmalarıyla şube sayısını her geçen gün artıran Turbağ Sigorta Aracılık Hizmetleri, poliçeden çok, güven, dürüstlülük ve süreklilik sunduğunun bilincinde.Bu bilinç, bireylerin ve kurumların değişen ihtiyaçlarını karşı duyarlılığı beraberinde getiriyor.
 
 
Kaliteye Yansıyan Seçicilik...

Turbağ Sigorta Aracılık Hizmetleri,hizmet verdiği bireysel ve kurumsal müşterileri büyük bir titizlikle seçiyor. Bu titizlik, verilen hizmetin kalitesinede yansıyor güven perçinliyor.

Sigortasına en yüksek faydayı,en düşük maliyet ile sağlayan Turbağ Sigorta Aracılık Hizmetleri,hasarınıza herhangi bir zaman dilimine yaymadan alışıldık kıstaslara bağlı kalmadan, anında ödüyor. Turbağ Sigorta Aracılık Hizmetleri 'nin müşterilerini kendilerini gerçekten çok özel hissediyorlar.

 
 
Her Biri Konusunda Uzman Personel...

Kurumsal ve ya bireysel...
Tüm sigortalılar, yüksek kaliteli ürünler sunabilecek,gerçek anlamda eksiksiz ve hasar anında yanlarında olacak bir sigorta hizmetine ihtiyaç duyarlar.

Turbağ Sigorta Aracılık Hizmetleri, sektördeki deneyimi ve firma organizasyonun her aşamasında gözlenebilecek uzman personeliyle ayrıcalıklar dünyasının kapılarını,sizin için sonuna kadar açıyor. Turbağ Sigorta Aracılık Hizmetleri güveninizi haketmek için çalışıyor, hedeflerini hergeçen gün büyütüyor.

 
 
Turbağ'ın Sigortacılık Anlayışı Üzerine ...
Turbağ Sigorta Aracılık Hizmetleri, sektörün gerektirdiği sorumluluğun ve poliçeden çok güven,dürüstlük ve süreklilik sunduğunun bilincinde. Bireylerin ve kurumların değişen ihtiyaçlarına duyarlı bir anlayışla hizmet veren Turbağ Sigorta Aracılık Hizmetleri, itici gücünü tüm faliyet alanlarında titizlikle sürdürdüğü yüksek kalite arayışından alıyor, sözünü her zaman tutuyor. Turbağ Sigorta Aracılık Hizmetleri, uzun soluklu, güven veren, istikrarlı,dürüst ilişkilerin oluşmasında katkıda bulunmaya her zaman hazır...
 
 
 
Hakkımızda  |  Ürünlerimiz  |  E-Sigorta  |  Hasar Anında  |  Neler Sigortalanır?  |  Basında  |  İnsan Kaynakları  |  İletişim Extremedya
Copyright © 2009 Turbağ Sigorta